Ultima

Sezona 2003 - přestup na 28x20 a nástup ženské části mančaftu - 01.10. 2003

METELESKUBLESKU 1.ročník

LeaDr. zradil Ultimu a spolu s Honzikem Štěpánem se postavil po bok šamana bílého z Penca na odpor Pešťákům. Zajel však velmi dobré 4.místo. Pro Anču to byl první závod a dokončila ho nakonec třetí. Jádro Ultimy staré se postavilo do boje jen ve štafetě v čele s větví a Lišákem a Večerník Praha nás byl plný.

1.kolo Rollo ligy, Ejpovice

Zrození společenstva Ultima - Ejpovice United proběhlo těsně před závodem a přestup Tlapíka z Plzně do Ultimy byl toho potvrzení. Oprostili jsme se tak od Šamana bílého. leaDr. si s Bobešem vyjeli finále B v MČR ve sprintu a Tlapík zazářil v neděli čtvrtým místem ve dlouhém závodě. Anča a ségra získali své první juniorské medaile a United tak vyšel vstříci slávě...

2.kolo ligy - Masarykův okruh

Bruthální souboje mezi leaDr.em a Tlapíkem vyzněly vždy o galusku vítězně pro Tlapinku, zejména nedělní závod byl ukázkou pravého Ultimátního špurtu. Vašek Ženíšek také trhal asfalt, což nám zaručilo 2. místo v týmech...

Tour de Šumava

Šumavský závod opět potvrzuje vyrovnanost Ultimátních jezdců, dlouhou štreku nejlépe odjel Tlapík a Bobeš, časovka do kopce zato již leta svědčí leaDr.ovi, který se vybičoval na čas pod dvacet minut. Titul hero of the race však získává Anča, která bojovala až do posledního konce sil. Její bojovná vůle ji tak posunula k nejvyšším příčkám v sezoně 2004.

EUROCUP Rožnov 12.-13.7.2003

Eurocup v Rožnově a další konfrontace Ultimácká se světem. Nejlépe dopadla Anča na 6. místě v kritérku, naši chlapci zajeli nejlépe 9. místo v podobě leadr.a v neděli na placce, neb kopce rožnovácké zhoubou pro nás jsou.

GP Bechyně

Tradičně tradiční klání zhýralých koloběžců ze zbytku Bechyňského světa s pitím pifka, mléka a foukání balonku obligatorně zahrnutými. LeaDr. sice držel naději na vítězství až na poslední štaci, ale nakonec se mu balonek nějak nenafoukl...

České Budějovice tragédia

Nejtradičtější závod v ultimácké historii, Bobeš ve špurtu o pátou pozici naráží do důchodkyně, aby pak bojoval několik málo dní o holý život v Budějovické nemocnici na JIPce. Nakonec všechno dobře dopadlo a Bobeš Ultimátně přežil stavy nejhorší a navrátil se v naši společnost.

ME v koloběhu, Holandsko

Tři medaile pro Ultimu z ME, všechny ze štafet a všechny bronzové v zasloužení leaDr.a Anči a ségry. Jinak padlo několik mnoho umístění v první pětce žen a leaDr. obhájil své špurterské pozice z loňského ME. Tlapík s leaDr.em jeli za repre a holky za Ultimu. Nejlépe skončila ségra, a to čtvrtá!!!

MČR kritérium Dukovany

První medaile v MČR od dob Honzy Kotába pro Anču, která končí třetí a otevírá tak bránu svým dalším úspěchům. Jde vůbec o první ultima bednu v lize, protože památný závod Kocábův byl počítán mimo ligu!!!

ŠPEEDMANIE 2.ročník

Odveta za loňský ročník se chlapcům podařila, ikdyž leaDr. byl opět poražen PePem, aj Anča skončila druhá a Jarouš se také vyhoupl na bednu na celkově třetí místo...štafeta bojovala do sil posledních až na lajnu avšak o galusku byla nucena sklopit hlavu.

Ke stažení

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25